O developerovi

Projekt 2Barevné Letňany realizuje prostřednictvím svých dceřiných firem holding Trigema a.s., který na trhu působí od roku 1994.

Trigema má za sebou úspěšné bytové projekty v Praze-Radotíně, v Jinonicích, ve Stodůlkách, v Roztokách u Prahy a v Letňanech. V rámci těchto projektů vzniklo na dvacet bytových domů, v nichž je více než 1 300 nových bytů.

Kromě bytové výstavby má Trigema za sebou i další developerské počiny. V roce 2006 otevřela hotel a kongresové centrum Academic v Roztokách u Prahy. Rovněž realizovala projekt moderního sportovního střediska Sportrelax centrum Monínec. V létě 2010 započala výstavba projektu VTP Roztoky (Vědeckotechnický park s podnikatelským inkubátorem a centrem pro transfer technologií – nové středisko výzkumu a vývoje pro začínající i již zavedené firmy především z oblasti automobilového průmyslu, ale také pro výzkumníky a vývojáře ze strojní fakulty ČVUT).

Výhradním prodejcem projektu 2 Barevné Letňany je Trigema Development s.r.o. Stavbu dodavatelsky zajišťuje Trigema Building a.s. Architektura pochází z ateliéru ing. arch. Daniela Smitky (Ateliér Daniel Smitka).